Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych Klientów i konieczność dopasowania się do indywidualnych potrzeb przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości dotyczący rozliczeń z Kancelarią.
Wynagrodzenie ryczałtowe.
Stała kwota płatna za miesięczną obsługę prawną danej sprawy lub danego Klienta, niezależnie od czasu i zakresu pracy wykonanej dla Klienta.
Zalety tej formy rozliczenia?
Z góry precyzyjnie określony budżet na usługi prawnicze i nieprzerwany dostęp obsługi prawnej.
Stawka godzinowa.
Rozliczenie następuje w oparciu o iloczyn stawki godzinowej i czasu pracy poświęconego przez Kancelarię na realizację zleceń. Stawka godzinowa podlega indywidualnej negocjacji i zależy od stopnia złożoności świadczonych usług.
Zalety tej formy rozliczenia?
Możliwość uzyskania doraźnej pomocy prawnej bez dalszego wiązania umową i kosztami.
Wynagrodzenie mieszane (ryczałtowo-godzinowe).
Sposób rozliczeń stosowany przy stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców, którzy deklarują przewidywany limit godzin w ramach abonamentu, jaki będzie potrzebny do zrealizowania doradztwa prawnego. Wynagrodzenie za godziny objęte abonamentem jest niższe niż standardowe wynagrodzenie za godzinę pracy Kancelarii. W przypadku przekroczenia godzin zadeklarowanych w ramach wybranego abonamentu istnieje możliwość przejścia na wyższy abonament (przewidujący większą ilość godzin w ramach obsługi).
Zalety tej formy rozliczenia?
Z góry określony miesięczny koszt obsługi prawnej i możliwość zmiany abonamentu w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na pomoc prawną.
Succes fee.
Dodatkowe wynagrodzenie za realnie osiągnięty nakładem naszej pracy rezultat w przypadku wygrania sporu Sądowego lub innego korzystnego rozstrzygnięcia dla naszego Klienta.